KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 13185050
nr 1318 5050
Bengt Bosshammar
(1922-2012), Sverige
Akvarell, Signerad -73, Strandgräs Öland, Motivet. 14x20 cm
Bengt Bosshammar, svensk bildkonstnär född 1922, död 2012 .
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 6 april 2020
kl 18:36:04
3/4 01:02:25
Bengt Bosshammar
Läs mer om Bengt Bosshammar